آکا ترجمه

خدمات طراحی بنر

خدمات طراحی بنر انواع گوناگونی دارند که از جمله آن‌ها می‌توانیم به بنر اینستاگرام، مغازه، محیطی، کسب‌وکار، وب‌سایت و... اشاره کنیم.

بیشتر بخوانید

طراحی لوگو لاکچری

شما میتوانید با خاطر آسوده طراحی لوگو لاکچری کسب کارتان را به ما بسپارید؛ چرا که ما میتوانیم طراحی لوگو لاکچری را به حرفه ای ترین شکل انجام دهیم.

بیشتر بخوانید

طراحی بنر پیج

طراحی بنر پیج با اصول گوناگونی همراه است که هر کدام اهمیت بالایی دارند. در این مطلب به معرفی این اصول خواهیم پرداخت. ما را دنبال کنید.

بیشتر بخوانید

ترجمه تخصصی

یکی دیگر از خدمات ترجمه تخصصی خدماتی هستند که در رشته های علوم انسانی ارائه می گردند. متون رشته‌های علوم انسانی جزو متون عمومی دسته بندی می‌شود.

بیشتر بخوانید

سریعترین و ارزانترین مترجم روسی

ارزانترین مترجم روسی برای ترجمه متون خود به زبان روسی را برگزینید. ترجمه به زبان روسی جزو معدود زبان‌های خارجی است که طرفداران خاص خود را دارد و همچنین مترجم روسی نیز از افراد خاص جامعه به حساب می‌آید چون در این زمینه هر کسی تجربه و تخصص کافی را ندارد.

بیشتر بخوانید

ترجمه عربی

ترجمه عربی در آکا ترجمه برای تمامی کشورهای عرب زبان انجام شده و با بالاترین کیفیت و مناسبترین هزینه ها ارائه می‌گردد.

بیشتر بخوانید

قیمت ترجمه

یکی از عواملی که کاربران برای انتخاب مرکز ترجمه به آن توجه می‌کند، قیمت ترجمه است

بیشتر بخوانید

ترجمه دقیق

برای آنکه بتوانید به ترجمه دقیق و حرفه‌ای دسترسی داشته باشید؛ به شما پیشنهاد می‌کنیم که در مرکز آکا ترجمه اقدام به ثبت سفارش نمایید.

بیشتر بخوانید

ترجمه متن

ترجمه متن یکی از گسترده ترین خدمات حوزه مشاغل اینترنتی تایپ و ترجمه تخصصی محسوب می شود. وقتی شما متون مختلف را برای ترجمه آماده می‌ کنید، در واقع به این نوع خدمات نیاز دارید. ترجمه متون تخصصی می تواند از زبان های زنده دنیا به فارسی و برعکس انجام شود. قیمت ترجمه تخصصی برای هر سفارش متفاوت خواهد بود

بیشتر بخوانید

آشنایی با اصول اولیه طراحی لوگو برای شرکت ساختمانی

در این مقاله به بررسی و آشنایی اولیه با طراحی لوگو شرکت ساختمانی پرداختیم. با مطالعه این مقاله همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید

طراحی گرافیکی چیست؟

ثبت بهترین طراحی گرافیکی چیست؟ شناختن بهترین تعرفه ها و خدمات سایت به مشتری برای ارائه بهترین سفارش جهت ثبت بهتر کمک می کند.

بیشتر بخوانید

تدوین ویدئو فوری

تدوین ویدئو فوری با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب را تنها باید از تدوینگرهای حرفه ای و با تجربه درخواست کرد.

بیشتر بخوانید

همایش بیا تو تیم ما

همایش بیا تو تیم ما به شما کمک میکند تا کسب و کار خودت رو راه بندازی. از ایده تا اجرا و جذب سرمایه در این همایش به صورت عملی توضیح داده میشود.

بیشتر بخوانید

اصلاح ترجمه دقیق و حرفه‌ ای

مرکز توانای آکاترجمه با جذب مجرب ترین مترجمین در تلاش است تا با ارائه خدمات اصلاح کردن ترجمه طرحی نو در خدمات خود را در اختیار همگان قرار دهد و با امکانات ویژه برای مخاطبان رضایت آن‌ها را جلب کند.

بیشتر بخوانید

کار گویندگی

برای شروع کار گویندگی در این مرکز معتبر، باید در آزمون استخدامی گویندگان شرکت کنید. آزمونی که مانند سایر خدمات این مرکز به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

بیشتر بخوانید

بازنویسی حکایت

بازنویسی حکایت برای خلق متون و آثار جدید بسیاری کاربردی است. اما چگونه میتوان حکایتی بازنویسی کرد که خارق العاده باشد؟

بیشتر بخوانید

ترجمه آنلاین

ترجمه آنلاین یکی از چندین خدماتی است که در آکا ترجمه ارائه شده و با بالاترین کیفیت عرضه می‌شود.

بیشتر بخوانید

ترجمه رشته ها

ترجمه رشته ها کاری تخصصی بوده و باید توسط افرادی انجام شود که در این زمینه تجربه و مهارت کافی دارند.

بیشتر بخوانید

ترجمه فایل صوتی

ترجمه فایل صوتی در مرکز آکا ترجمه در انواع فرمت‌ها با بالاترین کیفیت و مقرون به‌صرفه‌ترین هزینه‌ها قابل انجام است.

بیشتر بخوانید

ترجمه انگلیسی

ترجمه انگلیسی متون و فایلها مختلف با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین هزینه در آکا ترجمه در دسترس شما قرار دارد.

بیشتر بخوانید

زیرنویس

ساخت زیرنویس که گاهی با نام ساب‌تایتل نیز در میان اهالی فن، رواج دارد؛ یکی از دغدغه‌های جدی بسیاری از صفحات مجازی‌ست. به این منظور که بتوانند منظور و هدف گفته‌های درون فایل تصویری خود را به نحو احسن به مخاطب برسانند.

بیشتر بخوانید

ویراستاری

پس از نگارش متن، به مرحله‌ی ویراستاری آن می‌رسیم که نیاز به زمان و دقت بسیار بالایی دارد. باید در نظر داشته باشید که ویرایش متن، کاری‌ست به شدت تخصصی و نیازمند دانش و تجربه‌ی کافی. به همین سبب در این مقاله، آکا ترجمه از خدمات گسترده‌ی خود در زمینه‌ی ویرایش متون سخن می‌گوید.

بیشتر بخوانید

بازنویسی

بازنویسی، به مهارتی گفته می‌شوند؛ که نویسنده در آن ضمن حفظ امانت به متن و ارسال مفاهیم اصلی موجود در متن، آن را به گونه و فرمت دیگری به تحریر در بیاورد. نویسندگانی که با استفاده از این مهارت، نگارش را انجام می‌دهند؛ می‌بایست با توجه به نوع متن و زمینه‌ی آن، ضمن تجربه‌ی کافی و قلم مطلوب، داشته باشند

بیشتر بخوانید

اعزام مترجم به محل

برای خدمات اعزام مترجم به محل هزینه ها و قیمت گذاری ها بسیار متفاوت است. اولین نکته که در این قیمت گذاری تاثیر بسزایی دارد، زبان ترجمه است.

بیشتر بخوانید

ترجمه فایل صوتی تصویری

با توجه به تمام دسته بندی هایی که برای ترجمه فایل صوتی تصویری وجود دارد، می توان انتظار داشت که هر دسته به صورت مجزا یک قیمت متفاوت دارد. به طور مثال، ترجمه فایل فیلم و سریال که مدت زمان آنها بیشتر از 60 دقیقه یا 70 دقیقه است بسیار گرانتر از ترجمه یک کلیپ آموزشی با مدت زمان کمتر از 30 دقیقه می باشد.

بیشتر بخوانید

ویرایش گرامری مقاله

ویرایش گرامری مقاله عبارت است از زمانی که یک مقاله نوشته شده به زبان فارسی و انگلیسی توسط ویراستار از نظر علائم نگارشی و گرامری مورد بازبینی قرار می گیرد. ویرایش مقاله از نظر گرامر بسیار اهمیت دارد. اگر مقاله نوشته شده از نظر ساختاری استاندارد نباشد یا اشکالاتی در نگارش جملات وجود داشته باشد.

بیشتر بخوانید

تولید زیرنویس فیلم و سریال

تولید زیرنویس فیلم و سریال یکی از زیر شاخه های خدمات ترجمه محسوب می شود. همه ما بارها فیلم ‌ها و سریال ‌هایی را دیده ایم که دارای زیرنویس انگلیسی یا فارسی هستند. فیلم و سریال های مختلف به زبان های متفاوت در کمپانی های فیلم سازی تولید می شوند.

بیشتر بخوانید

اصطلاحات مهندسی مکانیک

شناسایی و بکارگیری صحیح اصطلاحات مهندسی مکانیک از بخش‌های مهم و کاربردی این رشته تحصیلی محسوب می‌گردد. تسلط به کلمات تخصصی مهندسی مکانیک و شناخت درست در به کار بردن اصطلاحات و ترجمه آن‌ها در زبان‌های مختلف از توانایی و تخصص مترجمان حاذق و توانمند مجموعه بزرگ آکاترجمه است

بیشتر بخوانید

بزرگترین و تخصصی ترین انجمن ترجمه

در انجمن تخصصی ترجمه که شایان ذکر است در این مرکز، انواع مختلفی از خدمات ترجمه به زبان‌های مختلف را ارائه می‌نماییم. اگر سرعت، کیفیت و هزینه جزو ملاک‌های اصلی و اساسی شما در ترجمه متون هستند، پیشنهاد ما برای شما ثبت سفارش در مرکز آکا ترجمه است

بیشتر بخوانید

لیست رایگان اصطلاحات معماری انگلیسی با معنی

موسسه بزرگ آکا ترجمه با حضور مترجمان حاذق و توانمند در ترجمه تخصصی اصطلاحات معماری انگلیسی بستری فراهم نموده است تا با بکارگیری استعداد و توانایی این عزیزان، لیستی رایگان از اصطلاحات انگلیسی تخصصی معماری با معانی آن‌ها تهیه نموده و در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد.

بیشتر بخوانید