آکا ترجمه

طراحی گرافیکی چیست؟

ثبت بهترین طراحی گرافیکی چیست؟ شناختن بهترین تعرفه ها و خدمات سایت به مشتری برای ارائه بهترین سفارش جهت ثبت بهتر کمک می کند.

بیشتر بخوانید

تدوین ویدئو فوری

تدوین ویدئو فوری با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب را تنها باید از تدوینگرهای حرفه ای و با تجربه درخواست کرد.

بیشتر بخوانید

همایش بیا تو تیم ما

همایش بیا تو تیم ما به شما کمک میکند تا کسب و کار خودت رو راه بندازی. از ایده تا اجرا و جذب سرمایه در این همایش به صورت عملی توضیح داده میشود.

بیشتر بخوانید

اصلاح ترجمه دقیق و حرفه‌ ای

مرکز توانای آکاترجمه با جذب مجرب ترین مترجمین در تلاش است تا با ارائه خدمات اصلاح کردن ترجمه طرحی نو در خدمات خود را در اختیار همگان قرار دهد و با امکانات ویژه برای مخاطبان رضایت آن‌ها را جلب کند.

بیشتر بخوانید

کار گویندگی

برای شروع کار گویندگی در این مرکز معتبر، باید در آزمون استخدامی گویندگان شرکت کنید. آزمونی که مانند سایر خدمات این مرکز به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

بیشتر بخوانید

بازنویسی حکایت

بازنویسی حکایت برای خلق متون و آثار جدید بسیاری کاربردی است. اما چگونه میتوان حکایتی بازنویسی کرد که خارق العاده باشد؟

بیشتر بخوانید

ترجمه آنلاین

ترجمه آنلاین یکی از چندین خدماتی است که در آکا ترجمه ارائه شده و با بالاترین کیفیت عرضه می‌شود.

بیشتر بخوانید

ترجمه رشته ها

ترجمه رشته ها کاری تخصصی بوده و باید توسط افرادی انجام شود که در این زمینه تجربه و مهارت کافی دارند.

بیشتر بخوانید

ترجمه فایل صوتی

ترجمه فایل صوتی در مرکز آکا ترجمه در انواع فرمت‌ها با بالاترین کیفیت و مقرون به‌صرفه‌ترین هزینه‌ها قابل انجام است.

بیشتر بخوانید

ترجمه انگلیسی

ترجمه انگلیسی متون و فایلها مختلف با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین هزینه در آکا ترجمه در دسترس شما قرار دارد.

بیشتر بخوانید

زیرنویس

ساخت زیرنویس که گاهی با نام ساب‌تایتل نیز در میان اهالی فن، رواج دارد؛ یکی از دغدغه‌های جدی بسیاری از صفحات مجازی‌ست. به این منظور که بتوانند منظور و هدف گفته‌های درون فایل تصویری خود را به نحو احسن به مخاطب برسانند.

بیشتر بخوانید

ویراستاری

پس از نگارش متن، به مرحله‌ی ویراستاری آن می‌رسیم که نیاز به زمان و دقت بسیار بالایی دارد. باید در نظر داشته باشید که ویرایش متن، کاری‌ست به شدت تخصصی و نیازمند دانش و تجربه‌ی کافی. به همین سبب در این مقاله، آکا ترجمه از خدمات گسترده‌ی خود در زمینه‌ی ویرایش متون سخن می‌گوید.

بیشتر بخوانید

بازنویسی

بازنویسی، به مهارتی گفته می‌شوند؛ که نویسنده در آن ضمن حفظ امانت به متن و ارسال مفاهیم اصلی موجود در متن، آن را به گونه و فرمت دیگری به تحریر در بیاورد. نویسندگانی که با استفاده از این مهارت، نگارش را انجام می‌دهند؛ می‌بایست با توجه به نوع متن و زمینه‌ی آن، ضمن تجربه‌ی کافی و قلم مطلوب، داشته باشند

بیشتر بخوانید

اعزام مترجم به محل

برای خدمات اعزام مترجم به محل هزینه ها و قیمت گذاری ها بسیار متفاوت است. اولین نکته که در این قیمت گذاری تاثیر بسزایی دارد، زبان ترجمه است.

بیشتر بخوانید

ترجمه فایل صوتی تصویری

با توجه به تمام دسته بندی هایی که برای ترجمه فایل صوتی تصویری وجود دارد، می توان انتظار داشت که هر دسته به صورت مجزا یک قیمت متفاوت دارد. به طور مثال، ترجمه فایل فیلم و سریال که مدت زمان آنها بیشتر از 60 دقیقه یا 70 دقیقه است بسیار گرانتر از ترجمه یک کلیپ آموزشی با مدت زمان کمتر از 30 دقیقه می باشد.

بیشتر بخوانید

ویرایش گرامری مقاله

ویرایش گرامری مقاله عبارت است از زمانی که یک مقاله نوشته شده به زبان فارسی و انگلیسی توسط ویراستار از نظر علائم نگارشی و گرامری مورد بازبینی قرار می گیرد. ویرایش مقاله از نظر گرامر بسیار اهمیت دارد. اگر مقاله نوشته شده از نظر ساختاری استاندارد نباشد یا اشکالاتی در نگارش جملات وجود داشته باشد.

بیشتر بخوانید

تولید زیرنویس فیلم و سریال

تولید زیرنویس فیلم و سریال یکی از زیر شاخه های خدمات ترجمه محسوب می شود. همه ما بارها فیلم ‌ها و سریال ‌هایی را دیده ایم که دارای زیرنویس انگلیسی یا فارسی هستند. فیلم و سریال های مختلف به زبان های متفاوت در کمپانی های فیلم سازی تولید می شوند.

بیشتر بخوانید

اصطلاحات مهندسی مکانیک

شناسایی و بکارگیری صحیح اصطلاحات مهندسی مکانیک از بخش‌های مهم و کاربردی این رشته تحصیلی محسوب می‌گردد. تسلط به کلمات تخصصی مهندسی مکانیک و شناخت درست در به کار بردن اصطلاحات و ترجمه آن‌ها در زبان‌های مختلف از توانایی و تخصص مترجمان حاذق و توانمند مجموعه بزرگ آکاترجمه است

بیشتر بخوانید

بزرگترین و تخصصی ترین انجمن ترجمه

در انجمن تخصصی ترجمه که شایان ذکر است در این مرکز، انواع مختلفی از خدمات ترجمه به زبان‌های مختلف را ارائه می‌نماییم. اگر سرعت، کیفیت و هزینه جزو ملاک‌های اصلی و اساسی شما در ترجمه متون هستند، پیشنهاد ما برای شما ثبت سفارش در مرکز آکا ترجمه است

بیشتر بخوانید

لیست رایگان اصطلاحات معماری انگلیسی با معنی

موسسه بزرگ آکا ترجمه با حضور مترجمان حاذق و توانمند در ترجمه تخصصی اصطلاحات معماری انگلیسی بستری فراهم نموده است تا با بکارگیری استعداد و توانایی این عزیزان، لیستی رایگان از اصطلاحات انگلیسی تخصصی معماری با معانی آن‌ها تهیه نموده و در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد.

بیشتر بخوانید

معرفی آسانترين راه ترجمه زبان انگليسي

آسانترين راه ترجمه زبان انگليسي بدین صورت است که شما در هر جایی از سراسر ایران که باشید، می‌توانید متون خود را بدون هیچ محدودیتی در اختیار مترجمین توانای ما قرار دهید تا یک ترجمه‌ی روان و دقیق داشته باشید.

بیشتر بخوانید

بهترین روش بازنویسی پایان نامه

دوست عزیز شما هم برای بازنویسی پایان نامه خود کمبود وقت دارید؟ یا جهت انجام بازنویسی پایان نامه دقیق و صحیح خود با مشکل مواجه شده‌اید؟ یا مرتباً به دنبال مرکزی معتبر جهت بازنویسی پایان نامه سریع و ارزان هستید؟

بیشتر بخوانید

ارائه خدمات ترجمه انگلیسی با پرداخت اقساط

ارائه خدمات ترجمه انگلیسی در سایت آکاترجمه با توجه به ترجمه موضوعات مختلفی که ثبت سفارش داشته، با مترجمین حاذق خود رکود دار شده است.

بیشتر بخوانید

ثبت سفارش آنلاین ترجمه از سراسر دنیا

در ثبت سفارش آنلاین ترجمه، در تلاشیم تا با حذف محدودیت‌های مکانی و زمانی همراه اولی برای شما باشیم. چنانچه شما متنی دارید که در تمامی محتوای آن از کلمات و اصطلاحات تخصصی بسیار استفاده شده است،

بیشتر بخوانید

ادیت ترجمه توسط ماهرترین ویراستاران

ادیت ترجمه در روزگاری که متون فراوانی جهت رفاه حال کاربران ترجمه می‌شوند، امری قابل توجه است. شما در هر رشته، مقطع و مقامی که باشید بایستی با آشنایی و استفاده از زبان‌های خارجی و ترجمه متون پیشرفت کنید تا از قافله جا نمانید

بیشتر بخوانید

ارزان ترین سایت در محاسبه قیمت ترجمه

با نگاهی به لیست قیمت­های ترجمه در آکا ترجمه، بدون تردید جزو مشتریان همیشگی ما خواهید شد. چرا که سایت آکاترجمه ارزان­ترین سایت ترجمه در کشور بوده است و محاسبه قیمت ترجمه در این سایت بر طبق استانداردهای بین المللی ترجمه، می­باشد و نه به شکل سنتی.

بیشتر بخوانید

سایت ترجمه

آکا ترجمه به عنوان یک سایت ترجمه فعال در حوزه های متفاوت آماده ارائه انواع خدمات در 24 ساعت شبانه روز است.

بیشتر بخوانید

ترجمه مقاله

ترجمه مقاله یکی از مواردی است که دانشگاهیان و افراد مرتبط با صنعت نیازمند آن هستند و برای ترجمه تخصصی مقالات مورد نظر خود به دنبال مراکزی می گردند که ترجمه مقاله را به درستی انجام دهند و با اصطلاحات تخصصی آن آشنا باشند. از همین روی مرکز آکا ترجمه بهترین موسسه جهت ترجمه مقالات شناخته شده است.

بیشتر بخوانید

ترجمه ارزان

ترجمه ارزان و با کیفیت خدماتی نیست که در تمامی موسسات بتوان آن را یافت. اما مرکز آکا ترجمه توانسته است با فراهم کردن بسترهای مناسب و در اختیار داشتن بهترین مترجمین در بیش از ۳۲ زبان زنده دنیا ترجمه ارزان و مقرون به صرفه را برای تمامی رشته ها، زبان ها و انواع مختلف فرمت ها فراهم کند

بیشتر بخوانید

ترجمه زبان

ترجمه زبان یکی از مهم‌ترین نیازهای جامعه محسوب شده و یکی از عوامل تاثیرگذار در هزینه آن نوع زبان است.

بیشتر بخوانید