آکا ترجمه

ویرایش گرامری مقاله

ویرایش گرامری مقاله عبارت است از زمانی که یک مقاله نوشته شده به زبان فارسی و انگلیسی توسط ویراستار از نظر علائم نگارشی و گرامری مورد بازبینی قرار می گیرد. ویرایش مقاله از نظر گرامر بسیار اهمیت دارد. اگر مقاله نوشته شده از نظر ساختاری استاندارد نباشد یا اشکالاتی در نگارش جملات وجود داشته باشد.

بیشتر بخوانید

تولید زیرنویس فیلم و سریال

تولید زیرنویس فیلم و سریال یکی از زیر شاخه های خدمات ترجمه محسوب می شود. همه ما بارها فیلم ‌ها و سریال ‌هایی را دیده ایم که دارای زیرنویس انگلیسی یا فارسی هستند. فیلم و سریال های مختلف به زبان های متفاوت در کمپانی های فیلم سازی تولید می شوند.

بیشتر بخوانید

ترجمه وبسایت

ترجمه وبسایت یکی از زیرشاخه های خدمات ترجمه تخصصی است که حوزه های مختلفی را در بر می گیرد. تنوع کسب و کارها در دنیای امروزی و نیاز به استفاده از وبسایت های خارجی باعث شده است که کاربران اینترنت به سمت خدمات ترجمه تخصصی وبسایت ها روی بیاورند. این ترجمه، به تمام زبان های زنده دنیا می تواند انجام شود.

بیشتر بخوانید

ارائه خدمات ترجمه انگلیسی با پرداخت اقساط

ارائه خدمات ترجمه انگلیسی در سایت آکاترجمه با توجه به ترجمه موضوعات مختلفی که ثبت سفارش داشته، با مترجمین حاذق خود رکود دار شده است.

بیشتر بخوانید

ترجمه مقاله

خدمات ترجمه مقاله برای مشتریانی ارائه می‌شود که نیاز به یک منبع معتبر علمی دارند یا می خواهند فعالیت ‌های تحقیقاتی خود را در قالب یک مقاله در مجله یا منبع خارجی به چاپ برسانند. در حوزه ترجمه تخصصی مقالات، بارها مقام مطالبی را منتشر کرده ایم.

بیشتر بخوانید

ترجمه فوری تهران

در صورتی که نیاز به ترجمه فوری تهران داشته باشید تا انواع متون خود را در زبان های مختلف به یک موسسه معتبر بسپارید؛ شما می توانید هلدینگ ایران تایپیست را برای کار خود انتخاب کنید تا بدین ترتیب بتوانید از کیفیت بالای کار ترجمه این دسته از مترجمان نهایت بهره را ببرید و سفارش های خود را با کمترین هزینه

بیشتر بخوانید

ترجمه متن

ترجمه متن یکی از گسترده ترین خدمات حوزه مشاغل اینترنتی تایپ و ترجمه تخصصی محسوب می شود. وقتی شما متون مختلف را برای ترجمه آماده می‌ کنید، در واقع به این نوع خدمات نیاز دارید. ترجمه متون تخصصی می تواند از زبان های زنده دنیا به فارسی و برعکس انجام شود. قیمت ترجمه تخصصی برای هر سفارش متفاوت خواهد بود

بیشتر بخوانید

ترجمه فوری ترکی استانبولی

در صورتی که نیاز به ترجمه فوری استانبولی داشته باشید؛ می توانید فایل ترجمه شده خود را به صورت دست نویس یا ارسال تصاویر و فایل های مختلف به موسسه ایران تایپیست ارسال نمایید که در این موسسه شما می توانید با استفاده از مترجمین بسیار حاذق و توانمند بهترین و بالاترین کیفیت ترجمه ها را خیلی سریع دریافت کن

بیشتر بخوانید

ترجمه تخصصی

یکی دیگر از خدمات ترجمه تخصصی خدماتی هستند که در رشته های علوم انسانی ارائه می گردند. متون رشته‌های علوم انسانی جزو متون عمومی دسته بندی می‌شود.

بیشتر بخوانید

ترجمه تخصصی مقالات خارجی

ترجمه تخصصی مقالات خارجی یکی از معدود فعالیت هایی به شمار می آید که هر یک از دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می بایست به منظور ارتقای رزومه خویش به دنبال آن باشند تا در رشته تخصصی مربوط به خویش مقالاتی را به رشته تحریر درآورند که می تواند به مسیر رشد و تعالی آن ها کمک شایان توجهی کند.

بیشتر بخوانید

ترجمه کاتالوگ

ترجمه کاتالوگ به خدمات ترجمه تخصصی گفته می ‌شود که متون خاص نوشته شده در کاتالوگ ها باید از یک زبان به زبان دیگر ترجمه شود. انواع کاتالوگ را کم و بیش در نمایشگاه ها، شرکت ها یا موسسات خصوصی دیده‌ایم.

بیشتر بخوانید

 ترجمه دانشجویی

دانشجویان تحصیلات تکمیلی به ترجمه دانشجویی بسیار اهمیت می‌دهند. اگر متون مورد نظر را به صورت تخصصی ترجمه کنید، امکان به اشتراک گذاری آن از طریق کانال های علمی مختلف نیز وجود دارد؛ حتی اگر این کانال ها متعلق به وبسایت های خارجی باشد

بیشتر بخوانید

خدمات ترجمه

خدمات ترجمه از دیرباز با ما هستند و روز به روز تنوع آن‌ها بیشتر و بیشتر شده و تعرفه انواع ترجمه در دارالترجمه ها و انواع مرکز ترجمه ای که می‌بینیم متفاوت و متغیر است.

بیشتر بخوانید

بزرگترین سایت ترجمه متن تخصصی

بزرگترین سایت ترجمه متن تخصصی می تواند به شما این امکان را بدهد که در کوتاه ترین زمان و همچنین قیمت مقرون به صرفه، ترجمه متون تخصصی را به صورت حرفه ای داشته باشید که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود. در این مقاله توضیحات بیشتری را در این خصوص با شما به اشتراک می گذاریم.

بیشتر بخوانید

ترجمه نامه اداری

ترجمه نامه اداری این امکان را فراهم می‌کند که امکان مکاتبه و مبادله اطلاعات بین دو نهاد یا دو سازمان از دو کشور راحت تر انجام شود. حفظ کیفیت ترجمه بسیار اهمیت دارد.

بیشتر بخوانید

ترجمه مقاله ای اس ای

ترجمه مقاله ای اس ای یعنی یک مقاله معتبر علمی به زبان انگلیسی یا به زبان فارسی ترجمه شود. ترجمه مقاله تخصصی از زبان فارسی به انگلیسی و ترجمه تخصصی از انگلیسی به فارسی، هر یک قیمت متفاوتی دارند. اگر منظور از ترجمه تخصصی، مقاله isi باشد، قیمت ترجمه، اندکی تفاوت می کند.

بیشتر بخوانید

قیمت ترجمه مقاله

یکی از اصولی که هم برای مشتریان و هم ایران تایپیست اهمیت دارد، مبحث قیمت ترجمه مقاله است. قیمت ترجمه مقاله به دلیل پرداخت هزینه برای کیفیت، کلیت، و حجم مطلب همواره مورد توجه است و باید قبل از شروع کار، شفاف سازی های لازم از باب آن صورت بگیرد..

بیشتر بخوانید

ترجمه تخصصی رشته نرم افزار

ترجمه تخصصی رشته نرم افزار در صورتی که حرفه ای انجام شود می تواند یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما باشد و می توانید از آن استفاده کنید. در این مقاله ما با شما در خصوص خدمات ایران تایپیست برای ترجمه تخصصی رشته نرم افزار صحبت خواهیم داشت و اطلاعاتی را در این زمینه با شما به اشتراک خواهیم گذاشت

بیشتر بخوانید

ترجمه فارسی به انگلیسی تخصصی ویژه

ترجمه فارسی به انگلیسی تخصصی ویژه به عنوان یکی از اصلی ترین خدمات ارائه شده از سوی شرکت ایران تایپیست می باشد و در دسترس شماست. در صورتی که سوالی در این زمینه داشته باشید و می خواهید بیشتر اطلاعات لازم را در این خصوص به دست بیاورید، این مقاله برای شما مفید خواهد بود.

بیشتر بخوانید

ترجمه کتاب

ترجمه کتاب با موضوعات عمومی در کنار ترجمه تخصصی حائز اهمیت است. کتاب های عمومی شامل کتاب های رمان و داستان، اشعار خارجی، روانشناسی، کتاب کودک و نوجوان، مثبت اندیشی یا جملات انگیزشی و نظایر این ها می ‌باشد

بیشتر بخوانید

ارجاع سفارش ترجمه

ارجاع سفارش ترجمه را می توان یکی از مهم ترین خدماتی دانست که امروزه در دسترس شماست و می توانید از آن استفاده داشته باشید. در این مقاله قصد داریم بیشتر در این خصوص با شما صحبت کنیم و اطلاعاتی را در این خصوص با شما در این زمینه به اشتراک بگذاریم.

بیشتر بخوانید

ترجمه مقاله برق

ترجمه مقاله برق بدون ارجاع کار به مترجمین متخصص این حوزه، هرگز نخواهد توانست یک مقاله سلیس و روان باشد؛ زیرا این رشته یکی از رشته های علمی است که سرشار از اصطلاحات تخصصی و علمی است؛ اصطلاحاتی که ترجمه درست آنها، مستلزم تسلط کافی مترجم به رشته برق است تا بتواند ترجمه درستی از جملات را ارائه نماید.

بیشتر بخوانید

ثبت سفارش ترجمه

با آکاترجمه بهترین راه ثبت سفارش ترجمه در کمترین زمان ممکن را تجربه کنید. سفارش آنلاین یکی از مهم­ترین و بزرگ‌ترین دغدغه افراد را برای یافتن یک دارالترجمه و گرفتن مشاوره و .... مرتفع ساخته است، چرا که با یک کلیک ساده در هر موقعیتی بدون صرف زمان طولانی و پر دردسر شما را به نتیجه دلخواه می­رساند.

بیشتر بخوانید

هزینه ترجمه

در بازار ترجمه انواع و اقسام تعرفه و نرخ ترجمه می‌بینیم که هرکدام خدمات و ویژگی‌هایی را برای این قیمت خود تعریف و توصیف می‌کنند. اما به راستی نحوه محاسبه تعرفه ترجمه در ایران و آکا ترجمه چطور انجام می‌شود و چطور بهای ترجمه متناسبی با نیازهای ترجمه‌ای خود انتخاب کنیم؟

بیشتر بخوانید

کسب درآمد تضمینی در منزل با موبایلتان

دیگه وقتشه از توی خونتون با موبایل یا کامپیوترتون کاسبی کنین، خیلی راحت میتونین مثل خیلی های دیگه با موبایل خودتون کاسبی کنین، کافیه آموزش ببینین! اگر الان بلد نیستین چطور با موبایل کاسبی کنین به خاطر اینکه بلد نیستین، همین! یاد بگیرید و با موبایل کاسبی کنین. بدون هیچ سرمایه اولیه ایی کاسبی کنین. ما

بیشتر بخوانید

ارزان ترین ترجمه مقاله انگلیسی

ارزان ترین ترجمه مقاله انگلیسی را با کیفیتی بی‌نظیر و برابر با استانداردهای دانشگاهی و علمی از مترجمان مجموعه آکاترجمه بخواهید. موسسه آکا ترجمه با در اختیار داشتن مجرب‌ترین مترجمان، سفارشات ترجمه مقاله انگلیسی ارزان را در کمترین زمان و با بالاترین سطح کیفیت به انجام می‌رساند. مترجمانی متخصص و مسلط ب

بیشتر بخوانید

با ارزان ترین شیوه ترجمه آشنا شوید

ارزان ترين شیوه ترجمه را جهت رفاه حال مخاطبان عزیز موسسه آکاترجمه میسر نموده‌ایم. امور مرتبط با ارزان ترین روش ترجمه، علمی نوین با وسعت فراوان که بسیار هم مفید و کاربردی می‌باشد.

بیشتر بخوانید

مشاوره کسب و کار پاکسازی تخصصی پوست

چطور از طریق سایت و پیج اینستاگرام فروش داشته باشیم؟ راهکارهای افزایش فروش اینترنتی و روش های بازاریابی اینترنتی برای وب سایتها چیست؟در این ویدئو که مربوط به بخش بهداشتی و افزایش درآمد در حوزه پاکسازی پوست است دکتر شمس الدین یوسفیان اولین کارآفرین سریالی ایران با 8 استارتاپ موفق به شما راهکارهای موف

بیشتر بخوانید

 مشاوره بازاریابی اینترنتی در حوزه گوسفند اصلاح نژاد شده

روش های بازاریابی اینترنتی برای کسب و کارهای سنتی چیست؟در این ویدئو مربوط به فروش گوسفند و دام به روش اینترنتی دکتر شمس الدین یوسفیان اولین کارآفرین سریالی ایران با 8 استارتاپ موفق به شما راهکارهای موفقیت در فروش و بازاریابی از طریق اینستاگرام را آموزش میدهد

بیشتر بخوانید

اهواز ترجمه

اهواز ترجمه جهت انجام ترجمه‌ی زبان‌های خارجی اهوازی‌های گرامی راه‌اندازی شد. بله درست متوجه شدید، اهواز ترجمه خبری خوش برای اهالی محترم اهواز در راستای ثبت سفارش انواع ترجمه‌های خارجی به فارسی و بالعکس می‌باشد. انواع ترجمه در اهواز با سرعتی فوق‌العاده و در کیفیتی بی‌نظیر صورت می‌پذیرد. ترجمه اهواز خ

بیشتر بخوانید