دوست عزیز شما هم برای بازنویسی پایان نامه خود کمبود وقت دارید؟ یا جهت انجام بازنویسی پایان نامه دقیق و صحیح خود با مشکل مواجه شده‌اید؟ یا مرتباً به دنبال مرکزی معتبر جهت بازنویسی پایان نامه سریع و ارزان هستید؟ و یا به دنبال موسسه‌ای هستید که در خصوص بازنویسی پایان نامه تحصیلی خود مشاوره و راهنمایی کاربردی دریافت کنید؟

سوالات احتمالی شما هم اگر جزو اینگونه سوالات است، پس لطفا تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا بتوانید با شناخت کافی و دقیق، بهترین موسسه برای انجام ویرایش و نگارش پایان نامه با نازلترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن توسط ویراستاران متخصص و با تجربه در این عرصه را بشناسید و ویراستاری پایان نامه گرانبهای خود را به دستان توانمند افرادی که در رشته تخصصی شما تحصیل نموده‌اند بسپارید.

ترجمه

کافی است در وبسایت ثبت نام نموده  و سفارش ترجمه خود را ثبت نمایید
سفارش آنلاین
صدور فاکتور رایگان می باشد

هزینه ترجمه                  ترجمه فوری

تماس در ساعات اداری       02152889000

تماس در ساعات اداری       09198244151

تماس در ساعات غیر اداری   09197733916

تلگرام - واتس اپ - وایبر - تماس

 

آموزش بازنویسی پایان نامه

بازنویسی پایان نامه هم به اندازه نگارش پایان نامه نیاز به تخصص و تجربه دارد. در واقع بازنویسی پایان نامه بدین صورت است که مفهوم اصلی حفظ شود و فقط تغییراتی اصولی و اساسی در جملات متن پایان نامه اعمال گردد. کارشناسان حاذق و توانای مرکز آکاترجمه در تمامی 24 ساعت شبانه روز جهت آموزش، مشاوره، راهنمایی مخاطبان بازنویسی پایان نامه آمادگی دارند.

مجموعه آکاترجمه بستری فراهم نموده است تا علاوه بر ایجاد اشتغال برای بسیاری از عزیزان تحصیل کرده و با استعداد در امر نگارش و بازنویسی پایان نامه، در تلاش است تا با بهره گیری از تخصص و تجربه آن‌ها هر گونه سفارش بازنویسی پایان نامه را بدون محدودیت زمانی، مکانی، موضوعی و حجمی پذیرا باشد و در بهترین شکل ممکن و با حفظ کیفیت در زمانی مقرر ارائه نماید.

بازنویسی پایان نامه با انجام یک نمونه رایگان

برای اطمینان خاطر شما از بازنویسی پایان نامه یک نمونه را به صورت رایگان در اختیارتان قرار می‌دهیم. مجموعه آکاترجمه با داشتن کارنامه‌ای پربار و درخشان در زمینه‌ی نگارش پایان نامه در هر رشته و گرایشی چندین نمونه را با کیفیت عالی به انجام رسانده است. از این رو جهت جلب اعتماد و اطمینان شما، کارشناسان مرکز آکاترجمه چندین صفحه از پایان نامه را بازنویسی نموده و در اختیار شما قرار می‌دهند. شما به عنوان کسی که می‌خواهد ویرایش پایان نامه خود را به دست ویراستاران مجموعه بسپارد، تمامی جزئیات پایان نامه بازنویسی شده را بررسی نموده و سپس در صورت تمایل و اطمینان از نتیجه‌ی نهایی، بازنویسی پایان نامه ارزشمند خود را به مجموعه آکاترجمه بسپارید.

خلاصه نویسی و بازنویسی پایان نامه

بازنویسی پایان نامه و خلاصه نویسی پایان نامه از بعضی جهات با هم متفاوت هستند. بازنویسی پایان نامه بدین معنا است که با اعمال تغییراتی در جملات متن پایان نامه، مفهوم اصلی جملات حفظ شود؛ اما خلاصه نویسی پایان نامه بدین صورت است که با تغییراتی در متون، از حجم متن و جملات کاسته شود.

نگارش، خلاصه نویسی و بازنویسی پایان نامه بایستی بر اساس فرمت  و قالب خاص هر دانشگاهی صورت پذیرد و از آن جهت که بخش‌های مختلف پایان نامه‌ی مربوط به هر رشته با سایر رشته‌ها متفاوت است پس به فردی متخصص و کاربلد نیاز دارد که با جزئیات این امر آشنا باشد تا بتواند پایان نامه‌ای کاربردی و بی نظیر تهیه نماید. اگر فردی در این عرصه تجربه کافی را کسب نموده باشد و خود تحصیل کرده آن رشته باشد، به خوبی تفاوت بین خلاصه نویسی پایان نامه و بازنویسی پایان نامه را درک نموده و بر روی پایان نامه‌ها به خواسته مخاطبان اعمال می‌کند.

سریع ترین و ارزان ترین بازنویسی پایان نامه

مرکز آکاترجمه با داشتن کادری مجرب و سرعتی، تمام نیرو و تلاش خود را به کار می‌گیرند تا بازنویسی پایان نامه مخاطبان را با حفظ کیفیت در موعد مقرر تحویل دهند. شایان ذکر است که در بخش سریع ترین بازنویسی پایان نامه، معیار سرعت زمانی ارزش پیدا می‌کند که در راستای کیفیتی بی نظیر قرار گیرد و در این میان ویراستاران سریع و دقیق در حفظ کیفیت و سرعت عمل نقشی اساسی ایفا می‌کنند.

در کنار کیفیت و سرعت، تعرفه و هزینه بازنویسی پایان نامه نیز عاملی اصلی در این عرصه محسوب می‌شود. ما در مجموعه آکاترجمه، انواع خدمات نگارش، بازنویسی و ادیت پایان نامه را با تعرفه‎های ارزان قیمت به ارمغان آورده‌ایم تا با خیالی آسوده سریع ترین و ارزان ترین بازنویسی پایان نامه را به شما عزیزان عرضه نماییم.

پرداخت هزینه بازنویسی پایان نامه به صورت قسطی

مشکلات مالی یکی از عوامل عمده‎ای که دانشجویان را از سپردن بازنویسی پایان نامه خود به موسسات منصرف می‌شوند. گاهی مواقع مخاطبان برای پرداخت هزینه ثبت سفارش بازنویسی پایان نامه خود نگران هستند؛ اما موسسه آکاترجمه با تمهیداتی که برای رفاه مخاطبان خود اندوخته است در تلاش است تا از اضطراب و نگرانی آن‌ها بکاهد. مجموعه ما از طریق امکان پرداخت اقساطی، مانع مشکل مالی را از سر راه مخاطبان برداشته است.

حق مسلم شما متقاضی گرامی بازنویسی پایان نامه است که در همان شروع کار از هزینه مورد نیاز برای ادیت پایان نامه تان مطلع شوید و بودجه خود را با توجه به اهداف‌تان برآورد کنید تا با خیالی آسوده و بدون نگرانی نسبت به ثبت سفارش بازنویسی پایان نامه اقدام نمایید.

کافی است در وبسایت ثبت نام نموده  و سفارش ترجمه خود را ثبت نمایید
سفارش آنلاین
صدور فاکتور رایگان می باشد

هزینه ترجمه                  ترجمه فوری

تماس در ساعات اداری       02152889000

تماس در ساعات اداری       09198244151

تماس در ساعات غیر اداری   09197733916

تلگرام - واتس اپ - وایبر - تماس

 

بازنویسی پایان نامه با گارانتی 100%

ارائه بازنویسی پایان نامه در انواع رشته و گرایش‌ها به صورت آنلاین و غیر حضوری موجب شده تا صفر تا صد مراحل در سریع ترین زمان ممکن عملی گردد. تا این بخش از مقاله با شرایط و جزئیات نوشتن بازنویسی پایان نامه آشنا شده‌اید، حال اگر مایل هستید که سفارش بازنویسی پایان نامه گرانبهای خود را به تیم توانمند آکاترجمه بسپارید مراحل زیر را انجام دهید. ابتدا به سایت مرکز آکاترجمه مراجعه و سفارش بازنویسی پایان نامه را ثبت کنید، با ارسال فایل پایان نامه خود از کارشناسان حاذق مجموعه، مشاوره رایگان دریافت کنید. گفتنی است که به محض ثبت سفارش بازنویسی پایان نامه در سایت آکاترجمه، اپراتورهای مجموعه در کسری از زمان برای شما پیش فاکتوری کاملاً رایگان صادر می‌کنند.

در این مرحله بازنویسی پایان نامه شما به دستان توانمند ویراستار تحصیل کرده در رشته خودتان سپرده می‌شود و در سریع ترین زمان ممکن و با هزینه‌ای بسیار ارزان انجام می‌گیرد و تقدیم حضورتان می‌شود. اما اگر به هر دلیلی از بازنویسی پایان نامه خود رضایت کافی را نداشتید، آنگاه کارشناسان ما را از موضوع آگاه کنید تا به درخواست شما بازنویسی پایان نامه را به ویراستاری با تجربه تر بسپارند تا رضایت شما را جلب کنند.

ترجمه