آکا ترجمه

اعزام مترجم به محل

برای خدمات اعزام مترجم به محل هزینه ها و قیمت گذاری ها بسیار متفاوت است. اولین نکته که در این قیمت گذاری تاثیر بسزایی دارد، زبان ترجمه است. ترجمه به زبان انگلیسی، ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه زبان عربی به فارسی یا فارسی به عربی، معمولاً قیمت ‌های ارزان یا ...

بیشتر بخوانید

ترجمه فایل صوتی تصویری

با توجه به تمام دسته بندی هایی که برای ترجمه فایل صوتی تصویری وجود دارد، می توان انتظار داشت که هر دسته به صورت مجزا یک قیمت متفاوت دارد. به طور مثال، ترجمه فایل فیلم و سریال که مدت زمان آنها بیشتر از 60 دقیقه یا 70 دقیقه است بسیار گرانتر از ترجمه یک کلیپ آموزشی با مدت زمان کمتر از 30 دقیقه می باشد.

بیشتر بخوانید

ویرایش گرامری مقاله

ویرایش گرامری مقاله عبارت است از زمانی که یک مقاله نوشته شده به زبان فارسی و انگلیسی توسط ویراستار از نظر علائم نگارشی و گرامری مورد بازبینی قرار می گیرد. ویرایش مقاله از نظر گرامر بسیار اهمیت دارد. اگر مقاله نوشته شده از نظر ساختاری استاندارد نباشد یا اشکالاتی در نگارش جملات وجود داشته باشد.

بیشتر بخوانید

تولید زیرنویس فیلم و سریال

تولید زیرنویس فیلم و سریال یکی از زیر شاخه های خدمات ترجمه محسوب می شود. همه ما بارها فیلم ‌ها و سریال ‌هایی را دیده ایم که دارای زیرنویس انگلیسی یا فارسی هستند. فیلم و سریال های مختلف به زبان های متفاوت در کمپانی های فیلم سازی تولید می شوند.

بیشتر بخوانید

خدمات ترجمه

خدمات ترجمه از دیرباز با ما هستند و روز به روز تنوع آن‌ها بیشتر و بیشتر شده و تعرفه انواع ترجمه در دارالترجمه ها و انواع مرکز ترجمه ای که می‌بینیم متفاوت و متغیر است.

بیشتر بخوانید