ترجمه دانشجویی

خدمات ترجمه دانشجویی

 انواع ترجمه دانشجویی شامل ترجمه مقاله علمی یا همان مقاله آی اس آی، ترجمه تخصصی متن کتاب، ترجمه سند و مدارک دانشگاهی برای پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور است. دسته دیگر از این خدمات شامل ترجمه تخصصی پایان نامه می باشد.

 ترجمه فیلم و ویدیوهای علمی از زبان انگلیسی به فارسی هم می‌تواند یکی از انواع ترجمه تخصصی دانشجویی باشد. از آنجایی که تمام این خدمات، متنوع هستند و قیمت متفاوتی دارند، بهتر است ترجمه را از مراکزی دریافت کنید که همه این ها را در کنار یکدیگر ارائه می دهند. این کار باعث می شود در وقت و هزینه های شما صرفه جویی گردد. ترجمه تخصصی در تمام رشته های دانشگاهی امکان پذیر است.

کافی است در وبسایت ثبت نام نموده  و سفارش ترجمه خود را ثبت نمایید

ارزان ترین ترجمه مقاله انگلیسی   

صدور فاکتور رایگان می باشد  

هزینه ترجمه          ترجمه فوری    

تماس در ساعات اداری       02152889000  

تماس در ساعات اداری       09198244151 

تماس در ساعات غیر اداری   09197733916   

تلگرام - واتس اپ - وایبر - تماس

خدمات ترجمه دانشجویی

 ترجمه دانشجویی

خدمات ترجمه دانشجویی

خدمات ترجمه دانشجویی برای تمام رشته‌های دانشگاهی از پزشکی و داروسازی گرفته تا رشته های مهندسی، علوم پایه، کشاورزی، تاریخ، هنر، علوم انسانی و صدها نمونه دیگر با کیفیت بالا و قیمت مناسب در مجموعه ایران تایپیست ارائه می شود.

در کنار خدمات ترجمه دانشگاهی، دانشجویان می توانند از خدمات تایپ، صفحه آرایی پایان نامه و ترجمه تخصصی مقاله آی اس آی هم استفاده کنند. برای ثبت سفارش عادی یا ثبت سفارش فوری ترجمه تخصصی می توانید با کارشناسان تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.