ترجمه تخصصی کتاب یعنی چه؟

سفارش ترجمه کتاب

ترجمه تخصصی کتاب یعنی یک کتاب خاص با یک موضوع کاملاً ویژه برای ترجمه سفارش داده شود. هر موضوعی که به صورت تخصصی درباره آن نوشته شده باشد جزو کتاب تخصصی قرار می گیرد. به طور مثال، خدمات ترجمه تخصصی کتاب برای کتاب های دانشگاهی مهندسی شیمی، کتاب های شیمی، زیست شناسی، معماری، هنر، پزشکی، کسب و کار، بازاریابی و فروش، نمونه ‌ای از این موضوعات می باشند.قیمت ترجمه تخصصی با ترجمه عمومی متفاوت است. برای استعلام قیمت باید با یک مرکز معتبر در این زمینه گفتگو کنید.

ترجمه کتاب برای چه کسانی مناسب است؟

ترجمه تخصصی کتاب یعنی چه؟

سفارش ترجمه کتاب

 ترجمه کتاب برای افرادی مناسب است که به زبان‌های خارجی علاقه مند هستند و می‌خواهند منابع لاتین را از به روزترین انتشارات دریافت کنند. همچنین افرادی که به دنبال ثبت آثار تحقیقاتی و مطالعاتی در حوزه فعالیت خود هستند، به ترجمه تخصصی کتاب نیاز خواهند داشت.

 دانشجویان دوره دکترا و دانشجویان کارشناسی ارشد، افرادی هستند که حتماً باید کتاب ترجمه شده را در رزومه تحصیلی و شغلی خود داشته باشند.

 مدرسان دانشگاهی هم نیاز به خدمات ترجمه کتاب دارند. برای دسترسی به منابع به روز برای تدریس باید کتاب‌های تازه منتشر شده به زبان خارجی را در اختیار داشته باشند تا بازدهی تدریس آنها بالاتر باشد.

 محققان در مراکز تحقیقاتی در حوزه های مختلف هم گروه دیگری از افراد هستند که به ترجمه تخصصی کتاب نیاز دارند. هر گروه از مشاغل در حوزه خود می توانند موضوعات مورد نظر را از کتاب های خارجی در اختیار داشته باشند؛ به شرطی که زبان ترجمه دقیقاً مشخص شده باشد.

کافی است در وبسایت ثبت نام نموده  و سفارش ترجمه خود را ثبت نمایید

ارزان ترین ترجمه مقاله انگلیسی 

صدور فاکتور رایگان می باشد 

هزینه ترجمه          ترجمه فوری 

تماس در ساعات اداری       02152889000

تماس در ساعات اداری       09198244151

تماس در ساعات غیر اداری   09197733916

تلگرام - واتس اپ - وایبر - تماس

چگونه ترجمه یک کتاب را انجام دهیم؟

ترجمه تخصصی کتاب یعنی چه؟

سفارش ترجمه کتاب

 اکنون که با اهمیت ترجمه کتاب آشنا شدید شاید تمایل دارید که بدانید چگونه می توانید سفارش ترجمه یک کتاب را ثبت کنید؟!

 برای ترجمه کتاب، خدمات ترجمه به دو صورت ترجمه معمولی در مدت زمان استاندارد و ترجمه فوری ارائه می‌شود. مجموعه بزرگ ایران تایپیست با در اختیار داشتن مترجمان قوی و افراد حرفه‌ای در تایپ، تمام این خدمات را در کوتاه مدت برای شما عزیزان ارائه می دهند.

 هر کتابی که مد نظر داشته باشید به هر کدام از زبان های زنده دنیا قابل ترجمه شدن می باشند. از ترجمه تخصصی علمی گرفته تا ترجمه عمومی، داستان، شعر و ادبیات در مجموعه ایران تایپیست قابل دسترسی خواهد بود. برای ثبت سفارش ترجمه کتاب، محاسبه قیمت ترجمه تخصصی کتاب یا مشاوره در این زمینه می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.