انجمن ترجمه مرکز آکا ترجمه عنوان بزرگترین و تخصصی ترین انجمن ترجمه اینترنتی را از آن خود کرده است. بسیار مفتخریم از ایجاد بستری در جهت رفاه حال مخاطبان گرانقدر در انجمن تخصصی ترجمه که شایان ذکر است در این مرکز، انواع مختلفی از خدمات ترجمه به زبان‌های مختلف را ارائه می‌نماییم. اگر سرعت، کیفیت و هزینه جزو ملاک‌های اصلی و اساسی شما در ترجمه متون هستند، پیشنهاد ما برای شما ثبت سفارش در مرکز آکا ترجمه است. تا پایان این مقاله همراه ما باشید تا از دلایل خود برای این پیشنهاد وزین مطمئن شوید.

بزرگترین و تخصصی ترین انجمن ترجمه

کافی است در وبسایت ثبت نام نموده  و سفارش ترجمه خود را ثبت نمایید
سفارش آنلاین
صدور فاکتور رایگان می باشد

هزینه ترجمه                  ترجمه فوری

تماس در ساعات اداری       02152889000

تماس در ساعات اداری       09198244151

تماس در ساعات غیر اداری   09197733916

تلگرام - واتس اپ - وایبر - تماس

 

انجمن ترجمه آنلاین

انجمن ترجمه صفر تا صد مراحل ترجمه‌ی متون را به صورت آنلاین و کاملا غیر حضوری به انجام می‌رساند. مرکز آکا ترجمه با ایجاد شرایطی مناسب حال مخاطبان گرانقدر خود، امکان ثبت سفارش ترجمه را به صورت آنلاین در سایت خود فراهم نموده است. جهت انجام این امر در انجمن ترجمه، کافی است وارد سایت آکا ترجمه شده و نسبت به ثبت سفارش ترجمه خود اقدام کنید و از مشاوره و راهنمایی کارشناسان حاذق ما بهره مند شوید، سپس پیش فاکتوری رایگان برای شما صادر می‌شود.

انجمن ترجمه در تهران

انجمن ترجمه مرکز تخصصی آکا ترجمه در شعبه انقلاب تهران واقع می‌باشد. علاوه بر امکان ثبت سفارش ترجمه در تخصصی ترین انجمن ترجمه به صورت آنلاین، در حالت حضوری نیز میسر شده است و همه روز کارشناسان و همکاران متخصص و با تجربه ما در این مرکز آماده‌ی ارائه خدمات متنوع به شما عزیزان هستند. بهترین و کاربردی ترین مشاوره در خصوص ترجمه متون تخصصی خود را از کارشناسان انجمن ترجمه در تهران بخواهید.

انجمن ترجمه تخصصی و ارزان

انجمن ترجمه، متون تخصصی در تمامی رشته‌ها را با ارزان ترین تعرفه ممکن انجام می‌دهد. تعرفه‌های ترجمه در انجمن ترجمه را می‌توانید در سایت مشاهده نموده و با سایر موسسات مشغول به کار در این زمینه مقایسه کنید تا تفاوت واقعی را احساس نمایید. انجمن ترجمه ارزان علاوه بر ارزان تر بودن تعرفه‌ها، تخفیفات ویژه دانشجویی و همچنین امکان پرداخت اقساطی هزینه ترجمه را نیز به لیست خدمات ارزنده خود افزوده است.

سریع ترین انجمن ترجمه

در انجمن ترجمه، علاوه بر هزینه و کیفیت، سرعت نیز در مواقع خاص مورد توجه قرار می‌گیرد. مرکز آکا ترجمه با جذب مترجمین تحصیل کرده در تمامی رشته‌ها همراه با تخصص و تجربه بسیار عالی، توانسته است ترجمه تخصصی متون را با کیفیت و سرعتی بی نظیر به انجام برساند. انجمن ترجمه دانشجویی مختص دانشجویان ایران زمین است که ما کیفیت و سرعت انجام ترجمه را تضمین می‌کنیم و با تخفیف ویژه دانشجویی، هدیه‌ای برای دانشجویان در نظر می‌گیریم.

بزرگترین و تخصصی ترین انجمن ترجمه