اجرت ترجمه تخصصی متون در تمامی رشته‌ها به نسبت زمان مورد نیاز مخاطبان متفاوت است. تعرفه ترجمه تخصصی در سه بخش عادی، نیمه فوری و فوری محاسبه می‌گردد. شما مخاطب گرامی در هر رشته و موضوعی که به ترجمه تخصصی نیاز داشتید، می‌توانید سفارش ترجمه ثبت کنید تا کارشناسان مجرب فاکتور اجرت ترجمه تخصصی برای شما صادر نمایند و ترجمه شما توسط مترجمان توانمند انجام شود.

ترجمه

کافی است در وبسایت ثبت نام نموده  و سفارش ترجمه خود را ثبت نمایید
سفارش آنلاین
صدور فاکتور رایگان می باشد

هزینه ترجمه                  ترجمه فوری

تماس در ساعات اداری       02152889000

تماس در ساعات اداری       09198244151

تماس در ساعات غیر اداری   09197733916

تلگرام - واتس اپ - وایبر - تماس

 

اجرت ترجمه تخصصی برای هر صفحه

اجرت ترجمه تخصصی بر مبنای تعداد کلمات و صفحات تخمین زده می‌شود. نرخ ترجمه تخصصی در کلیه زبان‌های خارجی پذیرفته و محاسبه می‌گردد و در صورت رضایت مخاطب، عملیات ترجمه با تعیین اجرت ترجمه و زمان تحویل فایل نهایی در اختیار مخاطب قرار می‌گیرد. برای هر کاری تحقیق در خصوص هزینه، حق مسلم مخاطب است، از این رو به شما اطمینان می‌دهیم که ارزانترین اجرت ترجمه تخصصی را برای شما مهیا نموده‌ایم.

اجرت ترجمه تخصصی زبان‌های خارجی

جهت محاسبه اجرت ترجمه تخصصی هیچ محدودیتی برای انتخاب زبان مبدأ و مقصد وجود ندارد. هزینه ترجمه تخصصی به دلیل وجود کلمات تخصصی مربوط به رشته یا درس مربوطه به نسبت سایر ترجمه‌ها تا حدودی بیشتر می‌باشد. موسسه آکا ترجمه با برآورد اجرت ترجمه تخصصی، ترجمه را به مترجمان متخصص در رشته مربوطه محول می‌نمایند. از این رو هر گونه ترجمه تخصصی را به راحتی می‌پذیرد و به انجام می‌رساند تا رضایت مشتری را جلب نماید.

برآورد آنلاین اجرت ترجمه تخصصی با فاکتور رایگان

اجرت ترجمه تخصصی به صورت آنلاین و کاملا غیر حضوری محاسبه می‌شود. برای اطلاع از اجرت ترجمه سریع تخصصی وارد سایت آکا ترجمه شده و فایل مورد نیاز به ترجمه برای کارشناسان ما ارسال نمایید. سپس در کمتر از 5 دقیقه پیش فاکتوری رایگان جهت اطلاع از اجرت ترجمه تخصصی فوری برای شما صادر می‌گردد. در این حالت اگر از هزینه و زمان مورد نیاز رضایت داشتید، ثبت سفارش اجرت ترجمه تخصصی خود را نهایی نمایند تا برای مترجمان ارسال گردد و به انجام برسد.

ترجمه