اصلاح ترجمه هم نسبت به ترجمه متون زبان‌های خارجی از اهمیت والایی برخوردار است. اصلاح ترجمه بایستی بر اساس قوانین و اصول ادیت ترجمه و توسط متخصصان و تحصیل کرده‌های زبان مقصد انجام گیرد. مرکز توانای آکاترجمه با جذب مجرب ترین مترجمین در تلاش است تا با ارائه خدمات اصلاح کردن ترجمه طرحی نو در خدمات خود را در اختیار همگان قرار دهد و با امکانات ویژه برای مخاطبان رضایت آن‌ها را جلب کند.

اصلاح ترجمه دقیق و حرفه‌ ای

جهت ثبت سفارش ترجمه و اطلاع از روند کار، با کارشناسان ما جهت مشاوره رایگان در ارتباط باشید.

02152889000

09198244151

09199170040

اصلاح ترجمه با هزینه خیلی ارزان

اصلاح ترجمه با کمترین هزینه ممکن را در موسسه آکاترجمه میسر نموده‌ایم. از آنجایی که درسال‌های اخیر استقبال از متون و کتاب‌های زبان‌های خارجی به خصوص در مقاطع تحصیلی و دانشگاهی بسیار مورد توجه قرار گرفته است اما گاهی دانشجویان یا افراد اهل مطالعه به دلیل مشکلات اقتصادی از سپردن ویراستاری ترجمه خود به موسسات منصرف می‌شوند. موسسه آکاترجمه دایر شده تا مرهمی برای نیاز افراد به ویرایش ترجمه باشد. از این رو ارزانترین اصلاح ترجمه را در لیست خدمات خود ارائه می‎دهد.

سریع ترین روش اصلاح ترجمه

اصلاح ترجمه به فرد متخصص، کاربلد و صد البته با تجربه نیاز دارد. اصلاح ترجمه نسبت به انجام ترجمه از صفر تا حدودی ساده تر است اما با این وجود هم بایستی اصول و قوانین نوشتاری و اصل کپی پیست در ویرایش کردن ترجمه رعایت شود. گاهی به دلیل ارسال مقاله به یک همایش یا مصاحبه و یا کتابی ترجمه شده برای رزومه، سرعت عمل حرف اول را می‌زند. از این بابت جای هیچ نگرانی نیست زیرا تیم ما 24 ساعته آماده ارائه خدمات می‌باشند و اصلاح ترجمه را در سریع ترین زمان تقدیم حضورتان می‌کنند.

بهترین مرکز برای ادیت و اصلاح ترجمه

اصلاح ترجمه به دلیل اهمیت فراوانی که دارد باید به دستان توانمند مترجمان حاذق سپرده شود. شما برای اطلاع از یافتن بهترین مرکز برای اصلاح سریع ترجمه کافی است یکبار اصلاح ترجمه خود را به مترجمان مرکز آکاترجمه بسپارید تا به وضوح تفاوت هزینه و سرعت را درک کنید. در بحث اصلاح ترجمه سه معیار اصلی کیفیت، سرعت و هزینه مورد توجه و قیاس قرار می‌گیرند. مرکز آکاترجمه کیفیت انجام  ترجمه فوری  با کمترین تعرفه ممکن را تضمین می‌کند.

 سفارش اینترنتی برای اصلاح ترجمه

اصلاح ترجمه به صورت آنلاین می‌تواند در هزینه و زمان گرانبهای شما صرفه جویی کند. برای این کار کافی وارد سایت آکاترجمه شده و با ارسال فایل نیاز به اصلاح کردن ترجمه برای همکاران ما، از آن‌ها مشاوره و راهنمایی رایگان دریافت کنید. سپس پیش فاکتوری رایگان نیز برای شما صادر خواهد شد. در این مرحله اگر مایل به دریافت اصلاح ترجمه ارزان از موسسه آکاترجمه هستید، سفارش خود را نهایی نمایید تا بهترین مترجمان این مجموعه، سفارش اصلاح ترجمه شما را به بهترین نحو به انجام برسانند.

اصلاح ترجمه دقیق و حرفه‌ ای